Okleina barwiona

tradycyjna natura - nowoczesność barw

EKSKLUZYWNA KOLEKCJA OKLEIN NATURALNYCH BARWIONYCH

Okleina naturalna barwiona – fornir od wieków służący jako półprodukt meblowy. Szlachetność naturalnego materiału, interesujący, niepowtarzany wygląd oraz tradycja stosowania dzięki możliwości barwienia zyskuje świeżość i nowoczesność, a także możliwość uzyskania całkiem nowych kolorów i właściwości.

Wygląd okleiny

Jako, że na rynku istnieje duża różnorodność gatunków to paczki z poszczególnych kłód mogą się znacznie różnić wyglądem. Również zdjęcia prezentowane poniżej mają jedynie charakter podglądowy i nie oddają w pełnym stopniu wyglądu okleiny, która aktualnie jest dostępna.

W związku z powyższym bardzo prosimy o kontakt – wszelkie wątpliwości zostaną rozwiane aktualnymi zdjęciami materiału lub dokładnym opisem okleiny.

Ponieważ rynek tego rodzaju oklein jest bardzo dynamiczny, trudno z góry narzucić określoną cenę za metr kwadratowy materiału. Prosimy więc o kontakt z naszym biurem. Dział sprzedaży powiadomi o aktualnych stanach magazynowych i kosztach zakupu.

Dodatkowe informacje o wymaganej długości, szerokości czy grubości paczek, oraz jakości forniru dodatkowo ułatwią nam wycenę.

Rzeczywisty odcień okleiny może różnić się od prezentowanych fotografii w zależności od ustawień monitora. Mały rozmiar próbki na zdjęciach oraz różnice w zdolności wchłaniania poszczególnych włókien drewna oraz różnice pomiędzy kłodami tego samego gatunku mogą powodować różnice w wybarwieniu i strukturze do 10% względem jednej partii do drugiej.